- SB-314007620341
- Originalkod:
- EAN:
- Tillverkare:
- HERTH+BUSS ELPARTS
- Tillverkarens artikelnr:
- Vikt:
- 6.65 kg
- Skick:
- Ny
Beskrivning
Generator (art.nr SB-314007620341) — kvalitetseftermarknadsdel i kategorin generator. Specifikation: 14v, 175a, med freilaufriemensch, ström: 175 A. Ersätter OE-nummer: 0125711043, 0125711043R, 063731513010, 209561A m.fl. Beställ hos Autofrance — specialist på reservdelar sedan 1988. Snabb leverans och 30 dagars öppet köp.
Om denna produkt
Generator är en generator från Autofrance.
Passar 14 fordonsmodeller från Mercedes-benz, Renault.
Motsvarar OE-nummer: 0125711043, 209561A, 9091076 och 3 till.
Tekniska detaljer — Längd (cm): 25.5, Bredd (cm): 22.5, Höjd (cm): 19.5, Vikt (kg): 0.007.
Tekniska specifikationer
| Längd (cm) | 25.5 |
| Bredd (cm) | 22.5 |
| Höjd (cm) | 19.5 |
| Vikt (kg) | 0.007 |
| Specifikation | 14V|175A|med Freilaufriemensch |
| Spänning | 14 V |
| Ström | 175 A |