SB-681006940341
Originalkod:
EAN:
Tillverkare:
ELSTOCK
Tillverkarens artikelnr:
Vikt:
6.8 kg
Skick:
Ny
Beskrivning
Generator 12V 100A till Audi 100 (4A2, C4)/100 Avant (4A5, C4) (1988–2005), Bmw 1 Cabriolet (E88)/1 Coupé (E82) (2001–2015), Citroën AX (ZA-_)/BERLINGO / BERLINGO FIRST Minibus, minivan (MF_, GJK_, GFK_) (1988–2011) från Autofrance. Längd (cm): 24.5, Bredd (cm): 18.5, Höjd (cm): 17.5. Art.nr: SB-681006940341.
Generator 12V 100A (SB-681006940341) från Autofrance i kategorin Generator. Passar bland annat Audi 100 (4A2, C4), 100 Avant (4A5, C4), 4000 (89, 89Q, 8A, B3), Bmw 1 Cabriolet (E88), 1 Coupé (E82), 1 (E81), Citroën AX (ZA-_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Minibus, minivan (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåp/stor limousine (M_), Dacia LODGY (JS_). Ersätter OE-nummer: 0120465012, 9038630, 8EL012426381, 0002651, 437516. Snabb leverans, kvalitetsgaranti och 30 dagars öppet köp från Autofrance.
Om denna produkt
Generator 12V 100A är en generator från Autofrance.
Passar 500 fordonsmodeller från Audi, Bmw, Citroën med flera.
Motsvarar OE-nummer: 0120465012, 9038630, 8EL012426381 och 3 till.
Tekniska detaljer — Längd (cm): 24.5, Bredd (cm): 18.5, Höjd (cm): 17.5, Vikt (kg): 0.007.
Tekniska specifikationer
Längd (cm)24.5
Bredd (cm)18.5
Höjd (cm)17.5
Vikt (kg)0.007
Specifikation12V|100A
Spänning12 V
Ström100 A